Kombiner faglig påfyll og årets julebord i Svolvær 12. og 13. desember
12. desember: Oppdragsansvarlig – hva rollen innebærer - 7t GRFS
Kurset skal hjelpe oppdragsansvarlig til å bli trygg i rollen. Vi setter fokus på hvordan oppdragsansvarlig ivaretar sitt ansvar for kontroll av at kvaliteten i oppdragsutførelsen er i samsvar med regelverket, samt hvilket ansvar oppdragsansvarlig har både formelt og reelt.Vi tar utgangspunkt i regelverket, vurderer virkeligheten og ser på hvordan oppdragsansvarlig kan løse sine oppgaver på en praktisk og god måte.Hensikten er å synliggjøre og drøfte hva som kreves for å utvikle en profesjonell rolle som oppdragsansvarlig.
Målgrupper: Kurset er beregnet for autoriserte regnskapsførere med oppdragsansvar for egen kundeportefølje.Spesielt nye autoriserte vil ha nytte av dette kurset, men kurset passer også for kontorledere som ønsker mer innsikt i ansvaret oppdragsansvarlige påtar seg og hvilken myndighet disse bør ha.
Kursholder: Ellen Egenæs, Kvalitetsleder/Autorisert regnskapsfører, Regnskap 4.0 AS
Kurssted: Thon Hotel Lofoten, Svolvær
13. desember: Regnskapsfører som økonomisk rådgiver - 7t Finansregnskap
Mål: Skaper du merverdi for dine kunder? Vi tror at kundene krever mer nytteverdi av deg som regnskapsfører i fremtiden, og kvalitetskontroller viser at rapportering til kundene fortsatt er blant regnskapsbransjens svakeste områder. Innholdet i det som rapporteres er ofte for lite kundetilpasset og verdifullt.Er dette tilfelle for deg og/eller ditt byrå?
Målet med denne kursdagen er å trygge deg i kommunikasjon med dine kunder, gjennom konkrete verktøy og øvelse i form av gruppearbeid. Vi har tro på at du gjennom konkret oppgaveløsning i samarbeide med andre, vil ha stor nytteverdi når dette skal jobbes videre med i egen bedrift.
Målgrupper:Kurset retter seg mot deg som har løpende dialog med kunden, utarbeider perioderegnskapet, og som ønsker å øke fokuset på kundens drift og å gi råd som kunden er villig til å betale for. Kurset er også relevant for controllere og regnskapssjefer. Kurset forutsetter at du har forståelse for resultat og balanse og sammenhengen mellom disse.
Kursholder: Vigdis Bjellånes, Intunor AS
Kurssted: Thon Hotel Lofoten, Svolvær
Prisinformasjon:
Kr. 3.500,- per kurs.
Ønsker du å kombinere kurset med julebord på Thon Hotel Lofoten?
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://adwice.no/